2010: Neuromanagement – Rozwój kompetencji controllera

„Neuromanagement – Rozwój kompetencji controllera” - unikatowy program wisienką na torcie podczas jubileuszowego spotkania warszawskiego Koła Praktyków Controllingu. Praca nad tym jak sprawić, aby nasz umysł był naszym największym sprzymierzeńcem – tak w skrócie można podsumować ostatnie spotkanie KPC Warszawa. Odbyło się ono w dniach 29-30 września.

Z okazji X Jubileuszowego spotkania KPC Warszawa zaproszono dr Adriannę Lewandowską – członka Zarządu ICV, która poprowadziła szkolenie na temat: Neuromanagement – Rozwój Kompetencji Controllera.

Uczestnicy spotkania od tryskającej energią Adrianny dowiedzieli się m. in.:

- jak budować skuteczne wizje i jak kreować inspirujące cele, aby wszystkim chciało się chcieć realizować ambitne cele,

- jak wejść do świata współpracowników, jak lepiej ich zrozumieć i spowodować by i oni zrozumieli nas, jak umiejętnie komunikować się w każdej sytuacji,

- jak umiejętnie zaangażować pozostałych pracowników w realizację zadań,

- jak być perfekcyjnym w swoich wystąpieniach – wzmacnianie wizerunku controllera, umiejętność prezentowania siebie, swoich idei.

Warsztatowy charakter spotkania spowodował przyjemniejsze przyswajanie nowej wiedzy i dawał możliwość wykorzystania jej od razu w praktyce. Gra NeuroManagement była pełna emocji i dobrej zabawy.

Jak zwykle pamiętano o integracji środowiska controlerów, tym razem wieczór pierwszego dnia spotkania umiliły warsztaty bębniarskie.

Dziesiąte jubileuszowe spotkanie było okazją do swego rodzaju podsumowań, a jednym z jego elementów było wyróżnienie najbardziej zaangażowanych w rozwój warszawskiego Koła członków Stowarzyszenia. Byli nimi: Paweł Musiał, Karol Sikora oraz Ilona Cierlica. Ilonie, Pawłowi, Karolowi oraz pozostałym pionierom, dzięki którym KPC Warszawa wciąż się rozwija dając możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń specjalistom ze stolicy, raz jeszcze DZIĘKUJEMY!